Movies
Ratings
31
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Love NowRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0