Movies
Ratings
83
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0