Movies
Ratings
570
Stop Making SenseRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Blue DrumRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0