Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
RansomRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 1.0
EnchantedRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0