Movies
Ratings
302
BatmanRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
In HellRated ★ 5.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Fortress of WarRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0