Movies
Ratings
39
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Lullaby for PiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Away We GoRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Reality BitesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0