Movies
Ratings
234
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 4.0