Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5