Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0