Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5