Movies
Ratings
712
FrankensteinRated ★ 4.5
WickedRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Almost FamousRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 2.5