Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0