Movies
Ratings
752
Yes ManRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5