Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0