Movies
Ratings
150
I, RobotRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0