Titles you rated
Piranha 3DRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0