Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0