Titles you rated
RoboCopRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0