Titles you rated
The ServantRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0