Titles you rated
- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5