Movies
Ratings
201
Tidal WaveRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Baby Beside MeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0