Movies
Ratings
148
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0