Titles you rated
American PsychoRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0