Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0