Movies
Ratings
823
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- AliveRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0