Movies
Ratings
84
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0- Octonauts - Season4Rated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0