Titles you rated
No EscapeRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0