Movies
Ratings
373
Get OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Runner RunnerRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0