Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
Oh BrothersRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0