Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0