Titles you rated
Killed My WifeRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0