Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
The RestlessRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5