Movies
Ratings
128
The KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
PoseidonRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5