Titles you rated
QueerRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 2.5