Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
OseamRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5