Titles you rated
ContagionRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Space Between UsRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0