Movies
Ratings
20
The Last BlossomRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0