Movies
Ratings
266
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0