Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0