Movies
Ratings
139
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Barry LyndonRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0