Movies
Ratings
664
The PiperRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Our Older SisterRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0