Movies
Ratings
149
Sister ActRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0