Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Mortuary CollectionRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5