Movies
Ratings
20
HelplessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0