Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0