Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 2.0