Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0