Movies
Ratings
24
The Divine WeaponRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0