Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0