Movies
Ratings
107
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0